Koray Kırdinli

Yazılım ve İş Yaşamı Hakkında Paylaşımlar

Projeler

 • 01/2014 – XTM (Extreme Teller Machine) Ar-Ge Projesinin Geliştirilmesi ve yurtdışı entegrasyonlarının yürütülmesi. (GRG)
 • 01/2014 – Inhouse ATM yazılımının geliştirilmesi.(Wincor)
 • 01/2013 – Kuveyt Türk Sanal Pos sisteminin geliştirilmesi.(ISO8583)
 • 01/2010 – KuveytTürk İnternet Şubesi ,internet sitesi , Sms sistemi
 • 01/2009 – RAN-INFO : ASP.NET , C# , Devexpress , Llblgen , Oracle , Access , Excel kullanılarak Türk Telekom’un Vadofone’dan istemiş olduğu BTS,RL ve GR bildirimlerinin istenilen formatta otomatik olarak oluşturulmasını sağlar ve geçmişe dönük raporlamaları yapmalarına olanak tanır.
 • 10/2008 – Nakliye Otomasyonu : VS.NET 2008 C# ve SQL Server kullanılarak geliştirilen bu yazılım tamamen nesne yönelimli olarak geliştirilmiştir. Yazılımda nakliye için  kullanılan araçların ve personelin performansları ve masrafları irdelenebiliyor. Genel olarak ta ön muhasebe işlemleri yapılabilmektedir.
 • 06/2008 – Sporcu Takip Yazılımı : Türkiye Merkez Hakem Kuruluna bağlı il hakemlerinin yıllık performanslarını , nihai puanlarını , çıktıkları maçları ve aldıkları puanların analizlerinin yapılabildiği bir hakem takip programıdır. Proje halen devam etmektedir.
 • 07/2008 – Spor Salon Otomasyonu V4: SQL ve VS.NET 2003 kullanarak spor salonuna kartlı , parmak izli üye takip sistemi .  Programın ikinci versiyonu VS.NET 2008’de geliştirildi. Yazılım ile parmak izi,manyetik kart ve proxy kartlar ile üye girişlerinin takibi yapılabilmektedir.Birinci versiyona ekstra modüller eklendi: Üye takibi,kasa,pazarlama,toplu sms,toplu mail,analiz,anahtar takibi,ziyaretçi takibi,vücut analiz raporları,kioslar için özel modüller,vitamin bar,fatura …vs
 • 06/2008 – Üretim Otomasyon V.2.0, malzeme ihtiyaç planlama yazılımı Bir boyahane fabrikası için üretimi barkodlu olarak malın ilk girişinden sevkiyatına kadar adım adım takip edebilen kapsamlı bir yazılım.Maliyet analizi,kar-zarar tabloları ,planlama,üretim stok takibi ve ön muhasebe bu yazılımda mevcuttur. 5110 cihazları ile LAN üzerinden sanal seri portlar yaratarak tek bilgisayara çoklu barkod bağlanması ve veri girişinin sağlanarak bütün fabrikada üretimin barkodlu takip edilmesi.
 • 11/2007 – Restoran Otomasyonu
 • 10/2006 – Bilişim Otomasyonu teknik servis takip yazılımı
 • 09/2007 – Stok-cari-çek-senet-fatura takip programı : Ön muhasebe işlemleri için kullanılan kullanımı kolay bir program.
 • 08/2006 – Barkot okuyuculu stok giriş çıkış programı : Fabrikanın çuvallanmış iplerini sevkiyatını yaparken barkodlu olarak kime ne kadar mal sevk ettiklerini gösteren ve stoklarını takip ettikleri bir program
 • 06/2006 – GENVEK (Genel Veri Erişim Katmanı) : Visiual Studio .NET platformunun C# dili kullanarak geliştirilmiş olan GENVEK çeşitli veri tabanı yönetim sistemlerine (MS SQL,MS Access) bir ara katman oluşturmaktadır.Bu çok katmanlı mimari sayesinde  veri tabanı uygulamalarına çoklu veritabanı desteği sağlanmaktadır. Ayrıca bu bileşenin nasıl kullanılacağını gösteren bir de uygulama programı projeye dahil edilmiştir.


Reklamlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s